Kadeřnictví

Krása a osobnost to je to, co náš tým umí vyzvednout. Nejsme jen kadeřnictví, jsme salon v centru Brna a náš tým se o Vás rád postará.

Nabízíme kompletní kadeřnické služby.

Nové trendy dámských, pánských i dětských střihů. Barvení, melírování, balayage, bronde, ombre, sombre, babylight a další zajímavé techniky barvení přímo u nás v salonu.

Dále nabízíme ošetření olaplexem, vlasové masky a hloubkové regenerace vedoucí k uzdravení vlasů, neboť zdravý vlas je pro nás důležitý.

Práce s profesionální vlasovou kosmetikou Revlon Professional Fanola Oro Therapy a další známé profesionální značky, které se stále rozvíjí o nové odstíny.

Darujte svým vlasům profesionální péči a objevte u nás současné trendy a vlasové novinky jak pro dámy tak i pány a děti.

Zakoupením dárkových poukazů na veškeré služby můžete udělat radost svým blízkým.

Dopřejte si chvilku pro sebe a navštivte nás v salonu Goldenhair. V příjemném prostředí s pohodovou atmosférou, kávou zdarma. O Váš nový vzhled se postarají vlasové Guru, profesionálně vyškolené kadeřnice s dlouholetou praxí, osobitým přístupem, které se neustále vzdělávají ve svém oboru.

Nabídneme Vám zážitek z relaxace, dokážeme Vám poradit pokud si nevíte rady se změnou ve vlasech. Pokud chcete změnu, ale zároveň chcete zůstat u přírodních natur odstínů pokud chcete nový střih vlasů , denní i svatební účes, zkrátka cokoliv dokážeme tvořit i týmově ( spojení několika kadeřnic s naší vizážistkou).

Provádíme kvalitní služby za přijatelné ceny. Jsme salon krásy v centru Brna – Salon Goldenhair.

Přijímáme i bez objednání a jsme tu pro Vás každý pracovní den od 8 do 20 hodin (v dalších dnech dle objednání).

divider

Brazilský keratin

Alfaparf Milano Brazilský keratin Progresivní narovnání vlasů pomocí keratinu pro všechny typy vlasů. bezpečné, testované a zákonné (bez formaldehydu, který… více

Fanola

Italská vlasová kosmetika patřící mezi přední výrobce kosmetiky pro vlasy. Vyrábí produkty pro péči o vlasy i barvy na vlasy a oxidanty. Jedná se… více

Olaplex

Je jeden z nejrevolučnějších výrobků v kadeřnickém průmyslu. Jedná se originální chemickou recepturu, která dokáže obnovovat rozbité disulfidové vazby. V… více

Revlon

V salonu Goldenhair v centru Brna pracujeme i se značkou Revlon Professional. Revlon Professional je profesionální španělská kosmetika, zahrnující vysoce… více